این روزها مشغله زندگی آنقدر زیاد شده که صبح ها با بی میلی از خواب بیدار میشویم و شب ها با خستگی به رختخواب میرویم ، نحوه بیدار شدن صبح ها خیلی در نحوه رفتار در طول روز تاثیر دارد . اما چگونه صبح سرحال باشیم ؟ با نارنج آنلاین همراه باشید .

با 5 روش برای اینکه صبح سرحال باشید آشنا شوید

1- قبل از خواب همه چیز را مرتب کنید.

قبل از خواب ، اتاق را جمع کنید و وسایل صبح خود را آماده کنید ، مثلا اگر با تشنگی از خواب بیدار میشوید کنار خود آب بگذارید یا لباسی که صبح میخواهید بپوشید را آماده کنید . همین کار ساده باعث میشود صبح سرحال باشید .

2- حرکات کششی صبح را جدی بگیرید.

وقتی شما از خواب بیدار میشوید ، بدن و عضله های شما هنوز در حال خواب هستند و با کمی حرکات کششی در تخت خواب خود آن ها را هم بیدار کنید تا صبح سرحال باشید و راحت تر کارها را انجام دهید .

3- دوش گرفتن صبح را فراموش نکنید.

بعد از روش 2 به سراغ دوش گرفتن بروید ، چند دقیقه زیر دوش آب گرم باشید یک خوشبوکننده بزنید تا حس اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کند .

4- صبحانه بخورید

خوردن صبحانه باب میل خیلی خوب و لذت بخش است و روحیه شما را خوب میکند اما اگر صبحانه چیزی بود که دوست ندارید باز هم میل کنید ، خوردن صبحانه به شما انرژی میدهد و شاد تر میشوید ، این وعده غذایی باعث تقویت روح و جسم شما میشود.

5- برنامه ریزی کنید.

در طول روز شاید اتفاقات زیادی رخ دهد ، بنابراین حتما برای یک تفریح و شادابی خود برنامه ریزی کنید تا خستگی کار و تنش روزمرگی شما کاهش پیدا کند ، مثلا قرار کافه با دوستان بگذارید یا با خانواده شام بیرون بروید .

با انجام این 5 روش صبح سرحال باشید و این شادابی را در طول روز حس میکنید حتی امکان افزایش شادابی شما شود ، نوع رفتار و برخورد در صبح میتواند تا شب با شما باشد پس بهتره صبح سرحال باشید تا وقتی که شب به تخت خواب میروید هم حس شادابی داشته باشید ، حتی وقتی صبح سرحال باشید میتواند در برخورد با دیگران هم تاثیر زیادی داشته باشد .

امیدوارم این 5 روش برای شما مفید بوده باشد ، نظرات خود را با ما به اشتراگ بگذارید .

لینک دانلود