محسن تنابنده دومین فیلم سینمایی‌اش با نام موقت « قسم » را با مشاوره سیروس مقدم می‌سازد و بعد از دریافت مجوز در مرحله انتخاب بازیگر میباشد تا بزودی فیلمبرداری فیلم قسم کلیک بخورد.

فیلم قسم به کارگردانی محسن تنابنده

طبق گزارش رسیده، « قسم » عنوان موقت دومین فیلم بلند محسن تنابنده در مقام کارگردان است که آن را به شکل مستقل به تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی می سازد.

در خبرها عنوان شده بود که « فیلم قسم » به شکل مشترک توسط تنابنده و سیروس مقدم جلوی دوربین می رود، اما در واقع قرار است مقدم به عنوان مشاور کارگردان در این پروژه حضور داشته باشد.

فیلمنامه « قسم » را خود تنابنده نوشته که یک درام اجتماعی است. او پیش از این فیلم کمدی « گینس » را با بازی رضا عطاران و خودش ساخته بود که فروش خوبی در گیشه داشت.

« قسم » نام موقت فیلم دوم تنابنده است که به زودی نام اصلی فیلم انتخاب خواهد شد.

پس از گذشت نزدیک به دو ماه از صدور پروانه ساخت « فیلم قسم » به کارگردانی محسن تنابنده ، به تازگی اولین بازیگر این فیلم سینمایی معرفی شد و قرار است مهناز افشار در دومین فیلم سینمایی محسن تنابنده ایفای نقش کند.

« فیلم قسم » که نام موقت دومین فیلم سینمایی محسن تنابنده در مقام کارگردان است، این روزها در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر است.

مهناز افشار نخستین بازیگری است که به تازگی حضورش در این فیلم قطعی شده است. فیلم قسم بازیگران مطرح دیگری هم دارد که به محض عقد قرار داد با آنها اسامی شان رسانه ای خواهد شد.

« فیلم قسم » یک درام اجتماعی است که فیلمنامه آن را خود محسن تنابنده نوشته است. تهیه این فیلم را جلیل شعبانی برعهده دارد و سیروس مقدم هم به عنوان مشاور کارگردان در تهیه و تولید آن همکاری دارد ، تورج اصلانی مدیر فیلمبرداری پروژه است . حسن مصطفوی و رضا سخایی هم به ترتیب به عنوان  مدیر تولید و دستیار اول کارگردان فیلم قسم هستند.

 26 شهریور 97 

بعد از قطعی شدن حضور مهناز افشار در فیلم قسم ، سعید آقاخانی هم حضورش در این فیلم قطعی شد.

سعید آقاخانی که پیش از این به عنوان کارگردان با محسن تنابنده در فیلم «لامپ صد» همکاری کرده بود حال به عنوان بازیگر قرار است در فیلم قسم با او همکاری کند.