بسمه تعالی

فروشگاه اینترنتی نارنج آنلاین در آبان ۹۶ توسط تاسیس گردیده است .

ما برای ایجاد کسب کار به شکل آنلاین و با الگو برداری از فروشگاه‌های اینترنتی ، به این کسب کار رو آوردیم . نارنج آنلاین برای شروع کار سرمایه نداشته و این سایت توسط مدیر سایت حسن نعمتی طراحی شده و با کمک مدیریت محتوا رایگان وردپرس سایت فعال شد ( خدا را شاکریم بابت برنامه نویسان اصلی وردپرس که به صورت متن باز و رایگان منتشر کردند و آنقدر انعطاف پذیر درست کردن که هر نوع سایتی میتواند با وردپرس ساخت و فعالیت کرد ) .

نارنج آنلاین بدون داشتن سرمایه چگونه محصولات را فراهم نموده است ؟

نارنج آنلاین برای تامین محصولات مورد نیاز جهت فروش آنلاین ، با فروشندگانی صحبت کرده و به توافق رسیدن که کالا‌هایشان را به صورت آنلاین به فروش برسانیم .

بنابرین فعلا محصولات سایت توسط تامین کنندگان تهیه شده و خود نارنج آنلاین هیچگونه انباری ندارد که احتمالا در آینده نزدیک یک سری محصولات را خود نارنج آنلاین آورده و به فروش برساند .

در زمان شروع کار ، نارنج آنلاین توسط دو نفر ایجاد شد و شروع به فعالیت کرد تا در صورت موفقیت این فروشگاه کم کم افراد مختلفی در ضمینه‌های تخصصی وارد حوزه کار این فروشگاه کنیم .

نارنج آنلاین حوزه اصلی فعالیتش در قسمت فروشگاه میباشد و جهت کامل تر شدن سایت اقدام به ساخت قسمتی با نام وبلاگ نمودیم تا مطالب مفید در سراسر وب را جهت اشتراک با کاربرانمان ، منتشر نماییم .

قسمت فروشگاه فعلا شامل بخش‌های دیجیتال ، لوازم ارایشی و بهداشتی و لوازم خانگی میباشد و در قسمت وبلاگ فعلا به دو بخش خبر و تکنولوژی میپردازیم .

 

بزودی این قسمت درباره ما کامل تر خواهد شد تا مشتریان بیشتر با نارنج آنلاین و افرادی که پشت نارنج آنلاین حضور دارند آشنا شوند …

مقایسه