تا الان چندبار شده دنبال اپلیکیشنی برای آهنگ گوش دادن بگردید بدون اینکه آهنگ مورد نظر را از جای دیگر دانلود کنید تا در موزیک پلیر گوشی خود پلی کنید و گوش کنید . در ادامه با نارنج آنلاین همراه باشید تا در این قسمت از معرفی اپلیکیشن با اپلیکیشن اول فای آشنا شوید .

اول فای جامع ترین اپلیکیشن رسمی موسیقی برای دسترسی فراگیر به موزیک ویدئو و آهنگ های جدید روز از خواننده های ایرانی .

اپلکیشن موسیقی « اول فای » به پشتوانه مجوز  رسمی از وزارت ارشاد به شماره 20111220 و با تکیه بر توان زبده ترین خبرنگاران موسیقی کشور ،  شفافترین پلتفرم موسیقی ایران را خلق کرده است.  شما علاقمندان محترم موسیقی با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید اولین نفری باشید که اخبار هنرمندان را دریافت می کنید و به بزرگ‌ترین آرشیو آثار  تصویری هنرمندان داخل ایران دسترسی داشته و اولین کسی باشید که ویدئو موزیک هنرمندان محبوب خود را می‌ بینیدد.

ویژگی های اپلیکیشن اول فای

ویژگی هایی که اول فای را به اپلیکیشنی منحصر به فرد تبدیل کرده است :

  1. موزیک ویدئو ، امکان مشاهده آنلاین و دانلود موزیک ویدئوهای خوانندگان با عالی ترین کیفیت
  2. آهنگ ، امکان پخش آنلاین و آفلاین آهنگ دانلود آهنگ ها و آلبوم
  3. دانلود ، امکان دانلود رایگان آهنگ،موزیک ویدئو و آلبوم های جدید و قدیمی خوانندگان با مدیریت دانلودها
  4. خوانندگان ، امکان مشاهده آثار جدید و بیوگرافی خوانندگان
  5. دنبال کردن خوانندگان ، امکان دنبال کردن خوانندگان مورد علاقه خود
  6. اشتراک گذاری ، به اشتراک گذاشتن آهنگ،موزیک ویدئو و آلبوم های جدید و قدیمی خوانندگان با دوستان خود در شبکه های اجتماعی

حمایت از آثار هنرمندان

استفاده از موسیقی امروزه در اکثر مواقع هیچ پولی برای هنرمند ندارد یا اینکه پول بسیار ناچیزی دارد. ما سخت میکوشیم تا این مشکل را رفع کنیم ، و مفتخریم که خدمات پولی و قانونی را به طرفداران موسیقی ارائه می دهیم که برای هنرمندان حق امتیازی را ایجاد می کند که شایسته آن هستند.

تصاویری از محیط اپلیکیشن اول فای

دانلود از کافه بازار