وبلاگ فروشگاه نارنج آنلاین

خبر

تازه های تکنولوژی

اچ تی سی ، احتمالا بخش های موبایل و واقعیت مجازی خود را اد...

شرکت HTC دیروز به صورت رسمی تایید کرده که مدیر بخش گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های موبایل این شرکت، یعنی «چیالین چانگ» (Chialin Chang)، این شرکت را ترک کرده است. حرفی از جایگزینی برای مدیر بخش موبایل اچ تی سی زده نشده است و این طور که به نظر می‌رسد، قرار نیست جایگزینی وجود داشته باشد. […]

۹۶/۱۱/۲۹

توییتر اپلیکیشن مک خود را از اپل استور و وب استور حذف کرد...

پشتیبانی نامنظم توییتر از اپلیکیشن مک این شبکه اجتماعی، به پایان خود نزدیک می‌شود؛ کمپانی امروز اعلام کرد که اپلیکیشن مک را از وب و اپ‌استور اپل برداشته است. شرکت اضافه می‌کند که ظرف مدت ۳۰ روز پشتیبانی از نرم‌افزار توییتر مک نیز به پایان خواهد رسید.

۹۶/۱۱/۲۹

شیائومی دومین خود را با نام تراشه Surge S2 را در نمایشگاه ...

چند وقتی می‌شود که شرکت شیائومی وارد حوزه ساخت تراشه موبایل شده است. اولین تراشه این شرکتSurge S1 نام داشت که روی گوشی شیائومی Mi 5c قرار گرفته بود. حالا که تقریبا یک سال از عرضه این تراشه می‌گذرد، به نظر می‌رسد که باید منتظر معرفی نسل دوم آن باشیم. تراشه‌ای که با نام Surge S2 […]

۹۶/۱۱/۰۷

سوال امشب نارنج آنلاین : تلگرام رفع فیلتر شده است ؟...

امشب طبق شنیده ها حاکی از آن است که تلگرام رفع فیلتر شده و بعضی از افراد بدون استفاده از ابزار های دور زدن فیلتر توانسته اند به تلگرام وصل شوند ( البته برای ما هم رفع فیلتر شده ولی سرعت اپلود و دانلود و … خیلی کند است ) .

۹۶/۱۰/۲۳

رفع فیلتر تلگرام با تشخیص شورای امنیت ملی...

با اینکه اینستاگرام مدتی قبل رفع فیلتر شد ، اما به دلیل عدم همکاری مدیر تلگرام به منظور حذف بعضی از کانال ها، به نظر نمی رسد این پیام رسان در آینده نزدیک دوباره در دسترس قرار گیرد.

۹۶/۱۰/۱۶
Page 1 of 3123
مقایسه