مقاله
6 بازدید

پس از مدت طولانی تست برنامه بتای اندروید اوریو ، بالاخره آپدیت رسمی این نسخه از اندروید روانه گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس شده است. با انتشار این آپدیت برای برخی کاربران حالا می‌توان مقایسه تصویری رابط کاربری گلکسی اس ۸ سامسونگ با اندروید ۸ و اندروید ۷ را تدارک دید.

در حال حاضر این آپدیت تنها برای تست‌کنندگان نسخه بتا در آلمان عرضه می‌شود و در حین اینکه دیگر کاربران منتظر دریافت این آپدیت در گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس خود هستند، شاید بد نباشد که به تصاویر مقایسه‌ای رابط کاربری این گوشی‌های هوشمند در اندروید ۸ اوریو با اندروید ۷ نوقا نگاهی بیندازیم.

تغییرات و بهبودها در بخش‌های مختلف جدیدترین نرم‌افزار سامسونگ یعنی Samsung Experience 9.0 پراکنده هستند و حتی شاهد ظهور قابلیت‌های جدید نیز هستیم.

در حال حاضر نیز مقاله‌هایی در خصوص قابلیت‌های تازه اندروید ۸.۰ اوریو نوشته‌شده‌اند، پس عکس‌های امروز صرفاً جنبه مقایسه‌ای و نمایش میزان و نحوه تغییر اپلیکیشن‌ها و منوهای اندروید ۸ اوریو در گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس دارند.

 مقایسه اندروید ۷ نوقا با اندروید ۸ اوریو در گلکسی اس ۸ 

گفتنی است در اسکرین‌شات‌های منتشر شده در این مطلب ، عکس‌های سمت چپ اندروید ۸ اوریو را نشان می‌دهند که میتوانید در زیر مشاهده کنید و برای مشاهده کیفیت اصلی روی تصاویر کلیک کنید :

منبع : فارنت