نرم افزار مرورگر بریو یک مرورگر رایگان و متن باز است که با مسدود کردن تبلیغات و تراکرها به شما امکان مرور امن‌تر و سریع‌تر را می‌دهد که میتوانید از سایت نارنج آنلاین دانلود کنید .

دانلود مرورگر بریو ، یک مرورگر امن و ایمن Brave Browser v0.23.39 x86/x64

مرورگرها پلی ارتباطی میان دستگاه های شما با وب و سیستم های اینترنت است، هر چه میزان سرعت و امنیت مرورگرها بالاتر باشد ، اطلاعات و حریم خصوصی شما نیز محافظت شده تر در برابر هرگونه تهدید و حمله اینترنتی می باشد.

Brave تبلیغات مزاحم و امکان ردیابی پیکسل‌ها و کوکی‌ها را مسدود کرده و به منظور افزایش امنیت، تمام سایت‌ها را با پروتوکل HTTPS باز می‌کند.

درباره نرم افزار مرورگر بریو ( Brave )

گفتنی است کمپانی Brave توسط Brendan Eich، یکی از پایه گذاران موزیلا و با هدف تمرکز بر مسدودسازی تبیلغات آزاردهنده از سطح وب راه اندازی شده. حذف تبلیغات نه تنها می تواند باعث حفاظت از حریم خصوصی شما شود، بلکه می تواند نقش موثری بر افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب داشته باشد.

مرورگر جدید Brave طوری برنامه ریزی شده که فقط تبلیغاتی که از تاریخچه مرورگر استفاده می کنند را مسدود می نماید، اما جلوی تبلیغاتی که می توانند برایتان موثر واقع شوند را نمی گیرد.

بنابراین با نصب Brave نه تنها می توانید جلوی تبلیغات اسپم و مزاحم را بگیرید، بلکه قادرید آنهایی که ممکن است برایتان مفید باشند را با تمرکز بیشتری از حالت عادی مشاهده کنید.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Brave Browser :

  • استفاده کمتر از حجم اینترنت به دلیل حذف تبلیغات
  • باز کردن تمام سایت‌ها با پروتوکل HTTPS
  • بارگذاری صفحات وب در پس زمینه
  • استفاده کمتر از باتری نسبت به سایر مرورگرها
  • مسدود کردن خودکار تبلیغات مزاحم و تراکرها
  • سریع و ایمن
  • و …

روش نصب :

این نرم افزار رایگان بوده و مثل اکثر برنامه های دیگر در ویندوز نصب میشود و هیچ مشکلی ندارد .

در ادامه میتوانید دو نسخه 32 بیتی (x86) و 64 بیتی (x64) را دانلود کنید و از وبگردی خودتان لذت ببرید .