استودیو مارول از اولین تیزر فیلم کاپیتان مارول با بازی بری لارسن رونمایی کرد. لارسن در این فیلم نقش کارول دنورس خلبان جنگنده را بازی می‌کند که به ابرقهرمان تبدیل می‌شود. داستان فیلم در دهه ۱۹۹۰ می‌گذرد و از وقتی کاپیتان را نشان می‌دهد که قدرت فراطبیعی بیگانه‌اش را به دست آورده و با نژاد « کری » از موجودات بیگانه همکاری می‌کند تا مقابل موجوداتی به نام « اسکرال »ها که قدرت تغییر شکل دارند، بجنگند.

ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری با این فیلم بازمی‌گردد و کلارک گرگ در نقش مامور کولسن و دیجمون هانسو دیگر بازیگران فیلم کاپیتان مارول هستند.

اخبار فیلم و سریال خارجی ، در این تریلر شاهد تصاویر زیادی از اتفاقاتی بودیم که قرار است در اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت ابرقهرمان زن در دنیای سینمایی مارول، مشاهده کنیم و البته مارول تلاش کرد تا چندان اتفاقات و داستان فیلم را افشا نکند. با این حال، در این تریلر شاهد نمایش اتفاقات فیلم در اوایل دهه ۹۰ میلادی بودیم و در طول آن سیاره کری، نیک فیوری به‌همراه ایجنت فیل کولسن جوان، مار-ول، رونان و حتی اسکرال‌ها نمایش داده شدند و بیشتر با اتفاقاتی که قرار است در این فیلم مشاهده کنیم، آشنا شدیم.

توضیحات تریلر کاپیتان مارول

تریلر با سقوط کارول دانورز که همان کاپیتان مارول است در یک فروشگاه روی زمین آغاز میشود که احتمالا سفینه کاپیتان مارول مورد حلمه قرار میگیرد و به زمین سقوط میکند . در ادامه تریلر کاپیتان مارول شاهد این هستیم که در حین فیلم کاپیتان مارول درگیر خاطرات قدیمی خودش هست ، همچنین دیدیم که این فیلم مربوط به دهه 90 میلادی است و فیوری به همراه فیل کولسن جوان حضور دارند .

در این تریلر نیز مشاهده کردیم شخصیت های اسکرال نیز حضور دارند که میتوانند تغییر شکل دهند ، مانند صحنه ای که کاپیتان مارول در قطار با مشت به صورت یک پیرزن ضربه خواهد زد .

در یک صحنه مشاهده شد که به مغز کاپیتان مارول برق وصل شده است ، که احتمالا در حال شستشوی مغزی است تا توسط نژادی در اختیار گرفته شود ، حالا باید تا سال 2019 صبر کرد و منتظر اکران فیلم کاپیتال مارول بود و ببینیم چقدر این حرف و حدیث ها میتوانند درست باشند .

برای دانلود فیلم کاپیتان مارول کلیک کنید .