دانلود انیمیشن پیتر خرگوشه با کیفیت  ۴۸۰p , 720p , 1080p , HQ_1080

« فیلم انیمیشن کمدی پیتر خرگوشه – Peter Rabbit 2018 »

درباره انیمیشن پیتر خرگوشه :

نوع : سینمایی | ساخت : آمریکا | موضوع : کمدی | کارگردان : Will Gluck | محصول : 2018 | مدت زمان : 95 دقیقه

خلاصه داستان انیمیشن پیتر خرگوشه :

شاهد انطباق ویژگی های داستانی زیادی از خرگوش کلاسیکی هستیم که به طور مضنون می خواهد دزدکی به باغ سبزیجات مزرعه دار برود. انیمیشن سینمایی پیتر خرگوشه ( به انگلیسی: Peter Rabbit ) بر اساس کتابهای بیتریکس پاتر : پیتر خرگوشه تهیه شده است ، که با سه خواهر و پسر عمویش زندگی می کند. آنها هر روزشان را با شادی می گذارنند و همیشه مزرعه دار، آقای مک گرگور را مورد آزار و اذیت قرار می دهند.

روزی از روزها این مزرعه دار می میرد و هیچ کس نمی تواند این خرگوش های بازیگوش را از هجوم به این باغ سبزیجات و غارت خانه مزرعه دار بگیرد. با این حال روزها می گذرند و بالاخره یکی از بستگان آقای مک گرگور خانه را به ارث می برد و برای بررسی این باغ سبزیجات راهی می شود. او با مزرعه دار قبلی فرق می کند و حال راه های بهتری برای معامل با خرگوش ها پیدا کرده است.

چه داستان جالبی می شود وقتی که نبرد بین خرگوش ها و آقای مک گرگور جدید را شاهد باشیم. داستان و چالش های زیادی در این راستا اتفاق می افتد که خرگوش ها را به جان مزرعه دار جدید می اندازد. مزرعه دار برای خودش روش هایی دارد و سعی می کند که معامله های پرسودی را برای نجات مزرعه با خرگوش ها داشته باشد. خرگوش ها می دانند که این آقای مک گرگور جدید است و با روش های قبلی نمی توان به سرمنزل مقصود رسید. هنگامی که مزرعه دار جدید در عشق جدید خودش دچار شکست می شود، احساسات وی دچار تغییراتی می شود، اما آیا برای این تغییرات کمی دیر نشده است؟

تیزر انیمیشن پیتر خرگوشه