در چند سال اخیر بازار اپلیکیشن ها بسیار داغ بوده که باعث شده خیلی از کاربران برای راحتی دسترسی به مطالب خود اپلیکیشن های مورد نیاز خود را بر روی گوشی نصب کنند و در نتیجه کاربران کمتر در اینترنت مشغول جستجو شده یا به سایت مورد نظر کم تر سر بزنند . در همین راستا سایت چند منظوره نارنج آنلاین ، اپلیکیشن نارنج آنلاین را منتشر نموده تا کاربران دسترسی راحتتری به مطالب وبلاگ نارنج ، نرم افزار نارنج ، فیلم و سریال نارنج و موزیک نارنج داشته باشند .

درباره اپلیکیشن نارنج آنلاین

اپلیکیشن نارنج آنلاین به صورت آنلاین بوده و برای مشاهده اپ باید دسترسی به اینترنت داشته باشد در غیر این صورت با پیام خطا رو به رو خواهید شد.

از امکانات اپلیکیشن نارنج آنلاین میتوان به پخش موزیک به صورت آنلاین در کنار قابلیت دانلود موزیک اشاره کرد تا کاربر اول اهنگ را به صورت آنلاین گوش داده در صورتی که از موزیک خوشش آمد دانلود کند ، همین چنین امکان نمایش فایل های ویدیویی به صورت آنلاین نیز وجود دارد که بیشتر برای تیزر های موجود در مطالب وبلاگ یا فیلم و سریال کاربرد دارد .

امکان عضویت و ورود کاربران در اپلیکیشن نارنج آنلاین نیز فراهم شده تا کاربران با درج نظرات خود درباره هر مطلب منتشر شده در تعامل باشند .

ترافیک مصرفی اینترنت برای اپلیکیشن نارنج آنلاین به صورت نیم بها است به این صورت که در صورتی که یک فایل 100 مگابایتی را دانلود کنید ، 50 مگابایت از حجم اینترنت شما کم خواهد شد .

اپلیکیشن نارنج آنلاین برای فایل های ویدیویی که به صورت آنلاین مشاهده میکنید کش ایجاد میکند تا اگر بعدا دوباره خواستید فایل ویدیویی را مشاهده کنید دیگر نیاز به دانلود مجدد نداشته باشید و حجم اینترنت شما کم نشود .

در صورتی که دچار کمبود فضا بودید و نیاز داشتید کش های فایل های ویدیویی را پاک کنید میتوانید به مسیر زیر بروید و فایل ها را پاک کنید :

مدیریت فایل —> حافظه داخلی یا خارجی ( بستگی دارد شما اپلیکیشن را در کجا نصب کردید یا انتقال داید پیشفرض در حافظه داخلی نصب میشود ) –> فایل اندروید ( Android ) —> فایل دیتا ( Data ) —> فایل ir.narenjonline.nrjoapp —> فایل کش ( cache ) —> فایل ویدیو کش ( video-cache ) —> فایل های ویدیو به صورت آنلاین مشاهده کردید در این قسمت موجود هست و میتوانید پاک کنید .

تصاویر از محیط اپلیکیشن نارنج آنلاین :

دسترسی های اپلیکیشن نارنج آنلاین :

  • قابلیت اتصال به شبکه و اینترنت
  • دسترسی به اطلاعات شبکه بی سیم
  • دسترسی به اطلاعات شبکه مخابرات
  • قابلیت خواندن و استفاده از کارت حافظه
  • دسترسی به دوربین ( جهت استفاده از بارکد )