دانلود فیلم Avengers Infinity War 2018 با کیفیت های متفاوت

پیش نمایش رسمی فیلم اضافه گردید .

فیلم Avengers Infinity War 2018 کیفیت BluRay 1080 , 720 , 480 همچنین نسخه دوبله فارسی نیز اضافه شد .

دانلود فیلم Avengers Infinity War 2018 - دانلود فیلم اونجرز نبرد بی‌نهایت 2018

دانلود فیلم Avengers Infinity War 2018 – دانلود فیلم اونجرز نبرد بی‌نهایت 2018

درباره فیلم Avengers Infinity War 2018 :

نوع : فیلم سینمایی | ساخت : آمریکا | ژانر : اکشن , ماجراجویی , فانتزی | کارگردان : آنتونی روسو ، جو روسو | نویسنده : کریستوفر مارکوس , استفان مکفلی | سال اکران : 2018 | مدت زمان : 149 دقیقه

ستارگان :

Josh Brolin , Chris Hemsworth , Chris Evans , Robert Downey Jr. , Chris Pratt , Chris Evans , Scarlett Johansson

خلاصه داستان فیلم Avengers Infinity War 2018 :

تانوس بعد از به دست آوردن سنگ قدرت، به همراه فرقه سیاه ( کال اوبسیدین. ایبانی ماو. پروکسیما میدنایت و کوروس گلایو ) جلوی سفینهٔ بازماندگان آزگارد را می‌گیرد. ثور، هایمدال، لوکی و هالک تلاش دارند تا جلوی تانوس را بگیرند اما…

بیشتر راجع به این فیلم بدانید :

داستان فیلم بعد از ده سال به جایی رسیده که تعداد زیادی از ابرقهرمانان گرد هم آمده‌اند و تعداد اعضای گروه انتقام‌جویان بسیار بیشتر از نسخه اولیه آن شده است. حالا در فیلم جدید ما کاراکترهایی چون پلنگ سیاه و دکتر استرنج را داریم و دو غایب فیلم قبلی انتقام‌جویان یعنی ثور و هالک هم به میدان مبارزه برگشته‌اند.

فیلم Avengers Infinity War تا حد زیادی بر اساس کامیک‌بوک معروفی با نام دستکش‌ بی‌نهایت اقتباس شده که خواندن آن به کلیه علاقه‌مندان توصیه می‌شود. اما همانطور که می‌دانید بیشتر فیلم‌های مارول تا امروز به یک طریقی مربوط به سنگ‌های بی‌نهایت بود که تانوس می‌خواهد همگی آنها را پیدا کند و به قدرت خداوندگاری دست پیدا کند. نگاهی کوتاه به این سنگ‌ها و قدرتشان داشته باشیم :

در فیلم نگهبانان کهکشان 1 درباره آنها اینگونه گفته شد: قبل از خلقت شش شگفتی یکتا وجود داشت که بعد آنها جهان هستی با یک انفجار بزرگ به وجود آمد و باقی مانده‌های این فاریند به قطعاتی پراکنده در سرتاسر گیتی تبدیل شدند. یعنی تبدیل شدن به شش سنگ فضا، زمان، روح، ذهن، قدرت و واقعیت. یک جورهایی اگر جهان را یک اپلیکیشن بدانیم می‌شود گفت این سنگ ها کدهای برنامه نویسی آن هستند!

سنگ زمان : با آن می‌توان زمان را دستکاری کرد، آنهم هرجوری که فکرش را بکنید و حتی جورهایی که به عقل جن هم نرسد! با این سنگ در فیلم دکتر استرنج آشنا شدیم.

سنگ فضا : مثلا می‌تواند یک سیاهچاله فضایی در وسط کهکشان درست کند و همه چیز را درون خودش غرق نماید. خاطرتان باشد در فیلم کاپیتان آمریکا دیدیم که گروه خبیث هایدرا به وسیله آن سلاح های جنگی می‌ساختند و در نهایت رداسکول با دست زدن به آن سوت شد و رفت فضا و تا امروز از اینکه چه بلایی سرش آمده بی اطلاعیم! راستی اگر خاطرتان باشد در  فیلم انتقام جویان هم از این سنگ استفاده شد و با سوراخ کردن آسمان نیویورک ارتش دشمن وارد شهر شد. اصل قدرت این سنگ این است که به موجب آن می‌توان در آن واحد چندتا جا (چندتا دنیا) حضور داشت. و به نوبه‌ای قابلیت طی الارضی هم به دارنده می‌دهد.

سنگ واقعیت : که حدودا شبیه غول چراغ جادو عمل می‌کند و هرچیزی را در عالم واقعیت از ناممکن به ممکن تبدیل می‌سازد. اصلا می‌توان با این سنگ دنیا را کوبید و از نو با قوانین فیزیک و شیمی دلبخواه خلق کرد!

سنگ قدرت : از اسمش مشخص هست که چه کارایی دارد و شبیه دستمال قدرت داداش کایکو عمل است! اما نکته باحال‌تر این است که این سنگ دوپینگ دستکش به حساب میاد و وقتی کنار سنگ‌ها در دستکش قرار می‌گیرد قدرتی مضاعف به باقی دوستانش می‌بخشد! ( آن را در فیلم نگهبانان کهکشان 1 دیدیم )

سنگ ذهن : بر سر عصای لوکی قرار داشت و جدا از کنترل کردن ذهن مردم به بی‌رحمانه‌ترین شکل باید گفت که این سنگ صاحبش را تبدیل به یک سوپر انیشتین می‌کند و از او یک عقل کل می‌سازد به طوری که طرف به تمامی علم‌ها و اطلاعات دنیا دست پیدا می‌کند.

سنگ روح : این سنگ که احتمالا نقش کلیدی رو در آینده سری ایفا کند یکی از خطرناکترین سنگ‌هاست و به وسیله آن می‌توان زندگی مردگان را کنترل کرد و آنها را زنده کرد و در حقیقت به موجب آن با فرشته مرگ شاخ به شاخ شد! این سنگ در ضمن می‌تواند که درب دنیای آخرت هم باز کند و نقش پورتال داشته باشد.

منبع : دیجیاتو

فیلم اونجرز نبرد بی‌نهایت جزء پرفروش ترین فیلم های سال 2018 با فروش بیش از 678 میلیون دلار در رتبه 2 توسط سایت imdb قرار گرفته است .

لینک دانلود فیلم Avengers Infinity War 2018 در سایت و اپلیکیشن اضافه شد .

امکان مشاهده آنلاین فیلم به صورت دوبله فارسی در اپلیکیشن نارنج آنلاین وجود دارد .