نارنج آنلاین

با نارنج آنلاین ، آنلاین زندگی کنید … سایت نارنج آنلاین یک وبسایت چند منظوره میباشد که دارای بخش های وبلاگ ، دانلود فیلم و سریال ایرانی و دانلود اهنگ.

اپلیکیشن اینستاگرام به‌تازگی امکان فالو کردن هش‌تگ‌ها را نیز فراهم کرده است. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر اشخاص مورد علاقه خود موضوعاتی که با هشتگ خاصی مشخص شده را نیز دنبال کنید.

تاکنون تنها می‌توانستید اشخاص یا پروفایل‌ها را فالو کرده و تصاویر و ویدئوهای آن‌ها را در فید صفحه اصلی اینستاگرام ببینید. اما از این پس با اضافه شدن قابلیت فالو کردن هش‌تگ با لمس هر هشتگ امکان دنبال کردن آن نیز برایتان فراهم شده است.

به این ترتیب اگر به شهر شیراز علاقه دارید می‌توانید با فالو کردن این هشتگ تمامی تصاویر و ویدئوهای عمومی و برگزیده را در فید خود ببینید و یا با فالو کردن هشتگ بیت‌کوین از پست‌های پیرامون این پول مجازی رمزگذاری شده با خبر شوید. فالو کردن هش‌تگ‌ ها همچنین استوری‌های مربوط به آن هش‌تگ را نیز برای شما نمایش خواهد داد.

علاوه بر این می‌توانید در پروفایل افراد هش‌تگ‌هایی که آن‌ها دنبال می‌کنند را مشاهده کنید تا بدانید دوستانتان به چه موضوعاتی علاقمند هستند.

برای فالو کردن یک هش‌تگ کافیست پس از لمس آن روی دکمه Follow کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید :
در آپدیت جدید اینستاگرام هشتگ ها را نیز فالو کنید
امتیاز شما به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *