در روز شنبه، بیست و سوم ژوئن سال ۲۰۱۸ ستاره های سریال بازی تاج و تخت کیت هرینگتون و رز لزلی در کلیسایی در نزدیکی قلعه واردهیل در اسکاتلند زادگاه رز رسما ازدواج کردند و ستاره های زیادی برای شرکت در این مراسم به اسکاتلند سفر کردند.

عشق هرینگتون و لزلی در نقش های جان اسنو و ایگریت در سریال بازی تاج و تخت پایانی غم انگیز داشت اما در واقعیت بعد از رابطه ای طولانی مدت که در سال ۲۰۱۲ هنگام فیلمبرداری این سریال شروع شده بود در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ نامزدی خود را اعلام کرده و روز گذشته در مراسمی خصوصی که توسط خانواده و دوستانشان ترتیب داده شده بود ازدواج کردند.

درباره رز لزلی

رز النور آربوثنوت لزلی (  Rose Eleanor Arbuthnot Leslie ) متولد ۹ فوریه ۱۹۸۷ ، با نام حرفه‌ای رز لزلی ، یک بازیگر اسکاتلندی است. او بیشتر برای بازی در مجموعه‌های تلویزیونی بازی تاج‌وتخت و دانتون ابی شناخته شده است. لزلی از سال ۲۰۰۵ تاکنون مشغول فعالیت است.از جمله فیلم هایی که لزلی در آنها ایفای نقش کرده میتون به مورگان و آخرین شکارچی جادوگر اشاره کرد. وی همچنین در سریال هایی نظیر لوثر، دانتون ابی و دعوای خوب نیز بازی کرده است.

درباره کیت هرینگتون

کریستوفر کتسبی «کیت» هَرینگتون ( Christopher Catesby “Kit” Harington ) متولد ۲۶ دسامبر ۱۹۸۶ ، یک هنرپیشه اهل بریتانیا است. او از سال ۲۰۱۱ و با بازی در نقش جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت به شهرت فراوانی دست پیدا کرد. از فیلم‌هایی که هرینگتون در آن‌ها نقش آفرینی کرده است می‌توان به سایلنت هیل ، مکاشفات ، پمپئی ، چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۲ و عهد جوانی اشاره کرد.

کیت هرینگتون در آکتون لندن متولد شد. مادرش دبورا جین نمایشنامه نویس سابق و پدرش دیوید ریچارد هرینگتون یک تاجر است. هرینگتون دوران تحصیلات ابتدایی را در مدرسه ساوث‌فیلد ( Southfield ) بین سالهای ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۸ گذراند و دوران دبیرستان را نیز در مدرسه Chantra در بین سالهای ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ سپری کرد. هشتمین جد پدری هرینگتون چارلز دوم انگلستان پادشاه بریتانیا بوده‌است. پدر وی پانزدهمین بارون انگلیس است و در صورت مرگ پدرش، کیت به عنوان شانزدهمین بارون انگلیس اعلام خواهد شد.

در سال ۲۰۱۶ هرینگتون تأیید کرد که به‌مدت ۴ سال است که با بازیگر اسکاتلندی به نام رز لزلی رابطه دارد. لزلی نیز در سریال بازی تاج و تخت نقش ایگریت را بر عهده داشت. رابطه این دو در سال ۲۰۱۲ و حین فیلمبرداری سریال شروع شد.از سال ۲۰۱۷ میلادی هرینگتون و لزلی در یک خانه باهم زندگی می‌کنند. رز هم مانند کیت از نوادگان چارلز دوم است که از همین طریق او و هرینگتون باهم رابطه فامیلی دارند.

تصاویر مراسم عروسی کیت هرینگتون و رز لزلی