نارنج آنلاین narenjonline

نارنج آنلاین وبسایتی برای دانلود آهنگ ، دانلود فیلم ، دانلود سریال ، دانلود موزیک و دانلود فیلم و سریال روز ایرانی و خارجی

گوگل بر روی قابلیتی در سرویس جیمیل با نام حالت محرمانه یا Confidential mode کار می‌کند که به کاربران امکان ارسال ایمیل‌های مدت دار را می‌دهد.

با همه گیر شدن استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های موبایلی، به طور طبیعی رغبت به کار گیری از ایمیل در بین عموم کاربران کاهش یافته است و آن‌هایی که همچنان به این سرویس پایبند هستند، اغلب از آن برای مراودات اداری استفاده می‌کنند. البته گوگل در نظر دارد با تعبیه قابلیت ایمیل‌های نابودشونده خودکار در سرویس جیمیل، بار دیگر کاربران را به استفاده مداوم از جیمیل ترغیب کند.

چندی پیش شاهد درز تصاویری از رابط کاربری جدید نسخه تحت وب جیمیل بودیم و آن‌طور که به نظر می‌رسد روند توسعه این سرویس با سرعتی بیش از آن چیزی که تصور می‌شد سرعت یافته است. در همین راستا امروز وب‌سایت TechCrunch اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهد جیمیل به زودی به قابلیت ارسال ایمیل‌های نابود شونده خودکار و رمزگذاری دو طرفه تجهیز می‌شود.

با بهره‌گیری از این قابلیت کاربران قادر خواند بود ایمیل‌های زمان‌دار برای یکدیگر ارسال کنند و پس از مدت زمان تعیین شده، ایمیل ارسالی به طور خودکار حذف می‌شود. علاوه بر آن در حالت محرمانه، امکان کپی و ذخیره کردن محتویات داخل ایمیل امکان‌پذیر نیست.

ویژگی دیگر امکان رمزگذاری بر روی ایمیل‌های محرمانه است که فرد دریافت کننده برای مشاهده ایمیل، بایستی شماره موبایل خود را وارد کرده تا رمز عبور را از این طریق دریافت نماید. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که دو ویژگی مذکور با سایر سرویس دهندگان ایمیل هم سازگاری خواهند داشت یا خیر و اینکه چه زمانی در دسترس عموم کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع : فارنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *