با سلام خدمت شما دوست عزیز

کاربرانی که علاقه دارند تجربه وبلاگ نویسی کسب کنند و مطالب خودشان را انتشار دهند میتوانند به صورت نویسنده مهمان در نارنج آنلاین فعالیت کنند و مطالب خودشان را منتشر کنند .

برای نویسندگی در نارنج آنلاین نیاز است که با وردپرس آشنایی لازم را داشته باشید ( نگران نباشید اصلا چیزه خاصی نیست  محیط نویسندگی مثل ورد می ماند ) .

اول شما فرم زیر را تکمیل میکنید و برای ما ارسال میکنید تا ما با مشخصاتی که برای ما ارسال کردید یک دسترسی برای شما ایجاد میکنیم تا شما بتوانید وارد پنل مدیریت سایت شوید و مطالب خودتان را منتشر کنید .

البته مطلبی که ارسال میکنید بعد از تایید توسط مدیران در سایت منتشر خواهد شد و بعد از مدتی که کاملا بدون ایراد مطالب شما تایید و منتشر گردید این امکان برای شما فراهم خواهد شد که بدون تایید مدیران سایت مطالب شما در سایت نمایش داده شود .

شما وقتی نویسنده سایت نارنج آنلاین شدید فقط در دسته وبلاگ نارنج باید فعالیت کنید و در قسمت توضیحات فرم زیر باید اعلام کنید که در چه دسته ای از دسته های وبلاگ نارنج قصد دارید فعالیت کنید .

موضوع هم در قسمت فرم زیر باید بنویسید درخواست برای نویسندگی مهمان تا پیام شما سریع تر مشاهده شود .

ایمیل با دقت پر کنید که جواب به ایمیلی که ثبت میکنید ارسال خواهد شد . ( ما سعی میکنیم جواب شما در کمتر از 24 ساعت پاسخ بدهیم ، حتما برای مشاهده جواب پیام خود در صورتی که در قسمت Inbox پیامی از طرف ما رویت نشد حتما پوشه اسپم ایمیل خود را چک کنید .)

نویسندگی مهمان

  • در کدام از موضوعات وبلاگ موجود قصد فعالیت دارید ؟
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .