تا الان دوست داشتین اخر شب توی رخت خواب به این فکر کنید که در طول روز چه کارهایی انجام دادید و وقت خودتان را صرف چه کارهایی کردید ؟ این که در طول روز چه قدر کار کردید ؟ یا چقدر خوابیدید ؟ چقدر پیاده روی و ورزش کردید ؟ با اپلیکیشن حاسبو میتوانید عادت های خودتان را مدیریت کنید.

با اپلیکیشن حاسبو ، مدیریت عادت ها ، می توانید روز فعالیت های روزانه خود برنامه ریزی کرده و فعالیت کنید ، مثلا برنامه ریزی روزانه ، هفتگی و سالیانه داشته باشیدو ببینید برای کارهای خود چقدر زمان گذاشته اید ، و در آخر نیز می توانید گزارشی کامل از وظایفی که باید در طول روز انجام بدهید داشته باشید .

به طور مثال از امروز با خود عهد می بندید که هر روز یک سیب نوش جان کنید. اما ممکن است در تلاطم مشغله های روزانه این وظیفه فراموش شود.

و دوست دارید که نرم افزاری باشد تا هر روز این وظیفه را به شما متذکر شود. و در اخر هم گزارش کاملی از رفتارهای شما در طول روز و هفته و ماه و سال بدهید؟

و یا گاهی اوقات نیاز دارید تا رفتارهای خود را امتیاز دهی کنید. با خود عهد می بندید که در مورد دیگران قضاوت نکنید. و هر روز به این وظیفه خود امتیاز دهی کنید.

نرم افزار مدیریت عادت های حاسبو این کار را برای شما انجام می دهد. این نرم افزار به شما کمک می کند تا سه نوع عادت:

 • انجام شد/ انجام نشد
 • مدت زمانی
 • امتیازدهی

را برای خود در دوره های:

 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • سالانه

بر اساس نیازهای خود تعریف کنید.

هر روز وظایف شما را در ابتدای روز یاداوری می کند و در اخر شب هم با یاداوری به شما از شما محاسبه روزانه در مورد هر وظیفه را می خواهد ، با وارد کردن محاسبه های روزانه می توانید گزارش های دقیقی را از این نرم افزار در طول دوره اجرای یک عادت از ان داشته باشید. این گزارش ها شامل:

 • گزارش عملکرد
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • و سالانه

می باشد. میانگین رفتارها در هر یک از این دوره ها نیز جزو این گزارشات است.

نقطه تمایز این نرم افزار با نرم افزارهای مشابه داخلی و خارجی آن در تعریف انواع عادت ها و نمودار گزارشات کامل آن است.

آموزش اپلیکیشن حاسبو

صفحه اصلی

صفحه اصلی نرم افزار شامل تقویم است. شما با کلید بر روی هر تاریخ می توانید وظایف ان روز را مشاهده نمایید. برای روزهایی که محاسبه انجام شده است رنگ سبز و برای روزهایی که کاربر محاسبه را انجام نداده است رنگ قرمر در نظر گرفته شده است. همچنین در این صفحه لینک های زیر وجود دارد: عادت جدید: می توانید یک عادت جدید تعریف کنید. لیست عادت ها: لیست تمام عادت های تعریف شده را مشاهده نمایید محاسبه امروز: گزارش کارهای امروز خودت را وارد نمایید. تگ جدید: برای دسته بندی عادت ها یک تگ جدید ایجاد نمایید.

تعریف عادت جدید

برای عادت خود عنوان انتخاب کنید.یک لیست پیش فرض از عادت ها نیز وجود دارد که می توانید از انها هم استفاده کنید. نوع محاسبه را مشخص کنید.اگر می خواهید زمان را ارزیابی کنید و یا امتیاز به عادت خود بدهید گزینه های مربوطه را فعال کنید. و در قسمت تکرار ها به عادت تکرار کننده اظافه نمایید: شما می توانید چندین تکرار شونده به عادت اظافه نمایید. برای ویرایش هر تکرار شونده بر روی ان کلیک کنید.

اضافه کردن تکرار کننده

در این قسمت مشخص کنید که عادت شما در چه روزهایی تکرار شود؟ هر روز؟ هفتگی؟ در روزهای خاصی از ماه و یا سال. همچنین می توانید برای هر تکرار کننده یکسری الارم هم تعریف کنید و اگر الارم فعال باشد در ساعت مشخص شده به شما هشدار می دهد. تاکید می کنم الارم ها به صورت پیش فرض غیر فعال هستند.باید با کلیک بر روی ایکان ساعت، انها را فعال کنید.

لیست عادت ها

لیست هایی را که تعریف کرده اید در این صفحه می توانید مشاهده نمایید. در قسمت پایین صفحه دو قسمت وجود دارد: عادت های فعال برای عادت ها فعال هستند و هر روز می خواهید انها را مشاهده نمایید و عادت هایی که ارشیو شده اند. عادت های ارشیو شده در محاسبات روزانه انها را نخواهید دید و فقط می خواهید داده های انها را در گوشی خود ذخیره نگه دارید. در قسمت بالا و زیر منو لیست تگ ها وجود دارد.می توانید عادت ها را بر اساس تگ ها فیلتر نمایید. و در قسمت لیست عادت ها، عادت ها را مشاهده می نمایید. اگر در قسمت عادت های فعال باشید با کشیدن عادت به راست می توانید انها را ویرایش کنید و با کشیدن به چپ انها را به لیست ارشو بفرستید. و اگر در لیست عادت های ارشیو شده باشید با کشیدن به چپ می توانید انها را حذف کنید.

محاسبه روزانه

اگر در تقویم صفحه اصلی بر روی هر یک از تاریخ ها کلیک کنید لیست کارهای ان روز را برای شما به نمایش می گذارد. این لیست برای روزهای گذشته شامل عادت ها و مقادیر وارد شده، برای روزهای اینده شامل الارم ها و برای امروز شامل الارم ها و فیلدهای ارزیابی است. می توانید داده های روزهای گذشته را تغییر بدهید. برای روزهای اینده الارم ها را فعال و غیر فعال کنید. و برای امروز هر دو کار را انجام دهید. لطفا در هنگام وارد کردن دادها ها با تاریخ بالای صفحه نیز دقت نمایید.

گزارش ها

بعد از وارد کردن داده ها به صورت روزانه می توانید خلاصه ای از داده های وارد شده را در این قسمت ببینید. فقط کافی است در لیست عادت ها بر روی هر عادت کلیک کنید.

نمودارها

همچنین نمودارهای متنوعی بر اساس نیاز شما در این قسمت قرار برای هر عادت قرار داده شده است.

این اپلیکیشن بیش از 5000 نصب فعال در کافه بازار دارد و با حجم 8.4 مگابایتی در دسترس هست .

تصاویر اپلیکیشن حاسبو

 

 

 

 

 

لینک دانلود نرم افزار