نارنج آنلاین

با نارنج آنلاین ، آنلاین زندگی کنید … سایت نارنج آنلاین یک وبسایت چند منظوره میباشد که دارای بخش های وبلاگ ، دانلود فیلم و سریال ایرانی و دانلود اهنگ.

شرکت اچ تی سی سال‌ها است که تجارت گوشی‌های هوشمندش تبدیل به تجارتی ضررده شده است. این شرکت برنامه‌های مختلفی برای جبران ضرردهی اجرا کرده که هیچکدام جوابگو نبوده‌اند و احتمالا به جای عرضه گوشی هوشمند HTC U13 برنامه های دیگری در سر داشته باشد.

پس از اینکه اچ تی سی میزان ضرردهی و ناموفق بودن محصولات خود را مشاهده کرد، تلاش کرد تا به سمت بازار گوشی‌های باکیفیت‌تر برود و تلاش کند با چنین گوشی‌های درآمد داشته باشد. با این حال فروش +HTC U12 به شدت پایین بود. به همین خاطر احتمال عرضه گوشی HTC U13 پایین است و احتمالا شرکت استراتژی خود را باز هم تغییر دهد.

بر اساس اطلاعات تازه، شرکت اچ تی سی تمام برنامه‌های خود برای عرضه یک گوشی پرچم‌دار که احتمالا گوشی هوشمند HTC U13 بوده را حذف کرده است. شرکت قرار بود در نیمه اول سال 2019 یک گوشی پرچم‌دار عرضه کند، اما با این تغییر استراتژی اواخر بهار باید منتظر یک گوشی میان‌رده تازه از اچ‌تی‌سی باشیم. متاسفانه مشخص نیست که قیمت این محصول چقدر خواهد بود. به همین خاطر مشخصات آن هم یک راز است و حتی با طراحی محصول هم آشنا نیستیم.

همچنین این شرکت، به جز محصول میان‌رده خود، یک محصول دیگر را در آستین دارد. این محصول هم سال آینده عرضه خواهد شد. دو احتمال کلی وجود دارد. احتمال اول این است که شاید این محصول، قدرتمندتر از گوشی میان‌رده باشد و قابلیت رقابت با آیفون و گلکسی سامسونگ را داشته باشد.

اما احتمال دوم منطقی‌تر به نظر می‌رسد. احتمال دوم این است که این شرکت به دنبال محصولی است که قابلیت‌های خاص و منحصربفردی را ارائه دهد و خیلی به دنبال رقابت با برندهای بزرگ از نظر سخت‌افزاری نباشد.

گذشته از اینکه دو محصول تازه اچ تی سی چه مشخصاتی خواهند داشت، مشخص است که شرکت بالاخره به مشکلات اقتصادی و گزارش‌های مالی خود واکنش نشان داده است. اما این شرکت کمتر از یک درصد بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد. به همین خاطر باید مشاهده کرد که تلاش‌هایش به کجا ختم خواهد شد.

به این مطلب امتیاز بدهید :
اچ تی سی بجای عرضه گوشی هوشمند HTC U13 برنامه های دیگری دارد .
امتیاز شما به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *