تلگرام در روز گذشته با آپدیتی که ارائه داد امکان لاگین در سایت ها با حساب کاربری تلگرام را نیز محیا کرد ، که وبلاگ نارنج آنلاین در این پست قصد دارد به آن بپردازد ، با ما همراه باشید …

روش کار به این صورت است که برای ورود به حساب کاربری تلگرام در وبسایت ، وقتی برای اولین بار وارد میشود از شما شماره تلفن درخواست میکند و از طریق تلگرام برای تایید مرورگر یک پیام تایید به حساب شما در تلگرام ارسال میگردد . در هر وبسایتی که این کار را انجام دهید و با تلگرام وارد شوید به یک ورودی با دوبار کلیک میکنید.

با کلیک روی پذیرفتن نام و نام کاربری و تصویر پروفایل تلگرام خود را به صاحب وبسایت ارسال خواهید کرد ، و بابت شماره تلفن خیالتان نیز راحت باشد ؛ شماره تلفن شما برای مدیر سایت پنهان است ، همچنین وبسایت میتواند درخواست کند که از طریق ربات برای شما پیام ارسال کند .

 به ربات تلگرام اجازه صحبت کردن بدهیم 

ربات های تلگرام یک ابزار قدرتمند هستند اما تا امروز ربات ها نمیتوانند یک گفتگو را شروع کنند و باید شما این گفتگو را آغاز یا تایید کنید ، و شما با این کار اجازه صحبت کردن به ربات خواهید داد .

ویجت ورود به سایت ، حرکت تعامل یک وبسایت با تلگرام به طور کامل اجرا شده و با هم ارتباط برقرار میکنند.

استفاده از این امکان بی حد و حصر است ، ربات ها میتوانند برای حمایت از مشتری ، پذیرش پرداخت ها ، ارسال هر نوع اعلان از جمله بیانیه های حساب ، ردیابی حمل و نقل و… استفاده شود.

 همیشه کنترل کنید 

پس از هر ورود به سیستم ، تلگرام به شما یک پیام خلاصه ای در مورد مجوز هایی که شما قبول کرده اید و داده هایی که به مالک سایت انتقال داده اید را ارسال میکند و همچنین شما میتوانید مجوز را لغو کنید .

تلگرام که برای اندروید 4.8 به بالا عرضه شد شامل بخش هایی در تنضیمات حریم خصوصی و امنیت است که فهرستی از تمام وبسایت هایی که در آن شما با استفاده از تلگرام وارد سیستم شده اید را نمایش میدهد .

طبق گفته تلگرام : این ابزار ورود ساده اولین مرحله از پروژه ID Telegram است که در سال جاری به آن راه می یابیم .

 مدیران سایت ها چطور از این ابزار استفاده کنند ؟ 

مراحل ساخت ویجت ورود تلگرام آسان است با مراجعه به این صفحه میتوانید مشاهده کنید که به ساده ترین شکل تلگرام این امکان را قرار داده است تا ویجت ورود به سایت را درست کنید ، فقط کافیه ربات سایت را درست کنید و اتصال دامنه با ربات برقرار باشد و فرم ورودی در این صفحه را پر کنید و کد اسکریپت را دریافت کنید و ویرایش های لازم را روی کدهای قالبتان انجام دهید .

پیشنهاد ما اینه اگر تجربه ای با کدنویسی وب ندارید به یک برنامه نویس بسپارید تا این کار را برای شما انجام دهد .