تصویر اوپو ریل می 2 ( Oppo Realme 2 ) پیش از رونمایی رسمی آن، در وب سایت شرکت تولید کننده قرار گرفت. البته این تصویر با فاصله کوتاهی حذف شد و در حال حاضر از طرق سایت اوپو قابل دسترسی نیست.

این تصویر جلو و پشت بدنه ریل می 2 را نشان می دهد. هیچ اطلاعات و جزئیاتی به همراه تصویر ارائه نشده و به صفحه‌ای اختصاصی برای گوشی هم لینک نشده بود. تنها چیزی که در دسترس بود تصویری از گوشی بود در صفحه اصلی سایت بود که عبارت “A notch above” (اشاره به بریدگی بالای نمایشگر) در بالای آن به چشم می خورد.

در حالی که چیز زیادی در مورد مشخصات خود گوشی ریل می 2 در دسترس نیست، اما تصویر اخیر این ایده را به ما می‌دهد که در زمان معرفی رسمی با چه نوع محصولی روبرو خواهیم بود. به عنوان مثال، برخلاف نسخه اول ریل می این بار صفحه نمایش گوشی در بالای خود به یک بریدگی برای تعبیه دوربین و بلندگوی تلفنی مجهز شده و در نتیجه حاشیه‌ها بسیار باریک‌تر از قبل شده‌اند. نکته بعدی در مورد دوربین پشتی است که به سیستم لنز دوگانه مجهز شده است، بر خلاف نسخه اول که از یک دوربین تک لنزه استفاده می‌کرد. در نهایت، ریل می 2 دارای یک سنسور اثر انگشت در پشت بدنه خود است، ویژگی ای که به هیچ عنوان و در هیچ شکلی در نسخه اول وجود نداشت.

درست مانند ریل می 1 نسخه دوم هم دارای یک الگوی طراحی هندسی در زیر کاور شیشه‌ای پشت بدنه است و این ویژگی آن را از دیگر گوشی‌های رقیب متمایز می‌کند. همچنین در تصویر اخیر ریل می 2 را در دو رنگ مشکی و آبی مشاهده می‌کنیم.

بر اساس تصویری که امروز منتشر شده، ریل می 2 به طرز چشمگیری شبیه به طیف گسترده‌ای از گوشی‌های اوپو، از جمله اوپو اف 7 و مدل اخیر اوپو اف 9 است که البته تفاوت‌هایی جزئی هم در این بین وجود دارد. این تشابه باعث می شود که تا پیش بینی کنیم که ریل می 2 احتمالاً مجهز به همان پردازنده هلیو پی 60 یا شماره مدل MT6771 خواهد بود که در گوشی‌های اشاره شده و همچنین نسخه اول ریل می به کار گرفته شده بود. همچنین انتظار می رود این محصول دارای صفحه نمایشی 6.23 اینچی با وضوح تصویری 2280 در 1080 پیکسل بوده و لنزهای دوربین دوگانه پشتی آن هم 16 و 2 مگاپیکسلی باشند.

انتظار می رود ریل می 2 با قیمتی در حدود 285 دلار روانه بازار شود، هر چند که هنوز قیمت دقیق آن مشخص نشده است. همچنین تاریخ رونمایی رسمی این محصول نیز هنوز اعلام نشده اما به احتمال فراوان در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری در خصوص آن خواهیم شنید. به شما هم پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش اخبار دیجی رو همراه بوده و کانال ما را دنبال کنید.