به تازگی برزو ارجمند و بهنوش بختیاری هم به این پروژه سینمایی فیلم زندانی ها اضافه شدند و جلوی دوربین فرشاد گل‌سفیدی رفتند.

 

فیلمبرداری جدیدترین اثر سینمایی مسعود ده‌نمکی با عنوان « زندانی ها » در تهران ادامه دارد.

همچنین به تازگی برزو ارجمند و بهنوش بختیاری هم به این پروژه سینمایی اضافه شدند و جلوی دوربین فرشاد گل‌سفیدی رفتند.

بر اساس این گزارش، فیلم زندانی ها هفته گذشته در زندان قصر تهران کلید خورد.

هدایت هاشمی، برزوارجمند، بهنام تشکر، هومن برق‌نورد، بهاره افشاری، بهنوش بختیاری، اصغر نقی‌زاده، رسول نجفیان و امیر نوری بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

عوامل سازنده فیلم سینمایی « زندانی‌ها » در حال حاضر مشغول تصویربرداری سکانس زمستان این فیلم در گرمای ۴۰ درجه هستند!

تصویربرداری فیلم سینمایی « زندانی‌ها » از روزهای ابتدایی تیرماه آغاز شده بود و در روزهای پایانی خود به سر میبرد .

عوامل این فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان : مسعود ده‌نمکی، مجری طرح: علیرضا نجف‌زاده، مدیر تولید : امیر ابراهیمی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: امید جزینی، مدیر فیلمبرداری : فرشاد گل‌سفیدی، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، طراح گریم: شهرام خلج، صدابردار: فرشید احمدی، مدیر تدارکات: جواد قاسمی، تدوین: خشایار موحدیان، جلوه‌های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، جلوه‌های ویژه بصری: سعید خلیلی، عکاس: حسن شجاعی.

مسعود ده نمکی قبلا تصمیم بر ساخت فیلم طیب خان را داشت که مصادف میشد با ” چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ” اما به دلایل مشکلاتی که بر سر راه و تولید و تنظیم و موارد دیگری پیش آمد منصرف شد و ساخت این فیلم را به سال دیگری محول کند. بنابراین این بار فیلم نامه « زندانی ها » را برای ساخت و تولید مهیا میکند.

قبل از این مسعود ده نمکی شش اثر بسیار عالی در عرصه ی سینما ارائه داده است که نشان داده کارهای قوی و موثری بوده و مردم استقبال خوبی از فیلم های این کارگردان بنام میکنند از جمله فیلم های اخراجی 1 ، اخراجی 2 و اخراجی 3 ، معراجی ها و… .