در چند ماه اخیر شایعات زیادی در رابطه با احتمال معرفی شدن یک گوشی تاشو سامسونگ منتشر شده است و امروز خود شرکت سازنده نیز با انتشار تیزری بار دیگر بازار شایعات را داغ کرده است.

آن‌طور که به نظر می‌رسد بایستی خود را برای از راه رسیدن نسل جدید گوشی‌های هوشمند با قابلیت تاشدن آماده کنیم. در همین راستا نیز چندی پیش شاهد معرفی نمونه‎ای از سوی FlexPai بودیم، با این حال اکانت فیس‌بوک موبایل به تازگی پروفایل خود را به تصویر فوق تغییر داده که می‌تواند پیش زمینه معرفی گوشی تاشدنی این شرکت کره‌ای باشد.

تاکنون شایعات مختلفی در رابطه با گوشی تاشو سامسونگ با نام Galaxy F منتشر شده است. منبع خبر مدعی است که این محصول از دو نمایشگر 7.3 اینچی داخلی و 4.6 اینچی جانبی بهره می‌برد. البته از آنجا که ابعاد دو نمایشگر با یکدیگر یکسان نیست، به نظر می‌رسد که کناره دستگاه دارای فریم محافظتی است و با طرحی متمایز نسبت به FlexPai که صرفاً از یک پنل یکپارچه بهره می‌برد رو به رو هستیم.

احتمال این محصول در نمایشگاه CES2019 معرفی خواهد شد، با این حال می‌توان امیدوار بود که شاهد انتشار ویژگی‌های آن در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ موسوم به SDC در روز چهار شنبه هفته جاری باشیم.