آموزش اضافه کردن سایت یا صفحه ای از سایت به بوکمارک مرورگرهای اینترنت تا کاربر به راحتی به صفحه مورد نظر خود دسترسی داشته باشد .

کاربران نارنج آنلاین مخصوصا علاقه مندان به سریال های شبکه نمایش خانگی دیگر نیاز نیست هر هفته در گوگل سرچ کنند تا به قسمت جدید سریال مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند ، شما میتوانید با این اموزش صفحه سریال را در مرورگر خود ذخیره کنید و هر هفته در روز های مشخص که سریال فوق پخش میشود به صفحه خود وارد شوید و قسمت جدید سریال را دانلود کنید .

البته این کار فقط برای سریال نیست و شما میتوانید روی هر موضوعی یا هر سایتی این عمل را انجام دهید تا برای مراجعه بعدی خود اگر اسم یا عنوان سایت را فراموش کردید با خیال راحت به ان سایت دسترسی پیدا کنید .

در این اموزش در ویدیو مشاهده خواهید کرد که در حین اموزش وقتی قسمت های بوکمارک بنده را مشاهده کنید متوجه یک سری پوشه ها میشوید مثلا یک پوشه با نام روزانه که مخصوص سایت هایی هست که من هر روز به آنها سر میزنم و چک میکنم … شما هم میتوانید این عمل را انجام دهید تا به راحتی ، به سایت های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید و در وقتتان صرفه جویی کنید .

این ویدیوی اموزشی توسط نارنج آنلاین تهیه شده است که میتوانید در زیر مشاهده کنید .